Цікаве

Кращі пари продуктів для боротьби із запаленнями

Такі продукти харчування, як зелені листові овочі, цитрусові фрукти і томати, допомагають боротися із запальними процесами в організмі. При цьому вкрай важливо підбирати правильне поєднання продуктів, щоб отримати максимальний результат.

Коричневий рис з цибулею і часником. Якщо ви поєднуєте цибулю і часник з коричневим рисом і цільною пшеницею, то обсяг поглинання кальцію організмом збільшиться майже в три рази. А цей нутрієнт, що зменшує ризик багатьох хронічних запальних хвороб на зразок атеросклерозу, раку, нейродегенеративних та імунологічних розладів.

Батат і каєнський перець. Якщо ви любите вживати солодку картоплю батат, то наступного разу нанесіть на нього деяку кількість кайенского перцю. Це посилить абсорбцію організмом вітаміну А. Він допомагає боротися із запальними розладами шкіри на зразок акне, а також бронхолегеневою дисплазією.

Цвітна капуста з куркумою. Куркума – кращий протизапальний продукт. Він містить куркумін, що володіє чудовими протизапальними властивостями. Якщо ви додасте цю спецію в кольорову капусту, багату вітаміном C, то ефект буде просто приголомшливий. Сама кольорова капуста також містить багато вітаміну К і фолатів, що допомагають боротися із запаленнями.

No Newer Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + twelve =

Back to top button