Цікаве

Фільм про війну в Україні показали у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі

Фільм про війну в Україні показали у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі

Фото: instagram.com/alanbadoev
Фільм “Довга доба” режисера Алана Бадоєва

Спеціальний показ фільму відбувся напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення в рамках стратегічної зустрічі послів та членів НАТО в Брюсселі.

Напередодні другої річниці повномасштабного російського вторгнення в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбувся показ фільму “Довга доба” режисера Алана Бадоєва. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Показ 120-хвилинної хроніки розпочався зі звернення режисера до міжнародної спільноти. Зокрема, він зазначив, що фільм складається з кадрів, які були зняті на смартфони жителів України.

“Це не просто фільм, а повідомлення. У ньому лунають голоси українців, у ньому зафіксовані вчинки українських людей на межі існування, у ньому відображені факти злочинів російських військових проти мирного населення моєї країни. Кожен кадр у фільмі знятий нашими героями на їхні гаджети. Для того, щоб світ міг відчути себе разом з українцями в тих умовах, у яких ми вже два роки”, – сказав він в онлайн-зверненні.

У своєму виступі він також сказав, що міжнародна спільнота повинна усвідомити, що війна ближче, ніж вони думають. Бадоєв зазначив, що саме вони повинні донести до інших думку про те, що мир вартий того, щоб за нього боротися.

Раніше повідомлялося, що Netflix випустив трейлер дев’ятисерійного документального серіалу “Переломний момент: бомба і холодна війна”, у якому з’явився Володимир Зеленський.

Стала відома дата прем’єри документального фільму Довга доба

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button