Цікаве

Експерти розповіли, в яких випадках потрібно обов’язково випити води

Експерти розповіли про випадки, що вимагають обов’язкового прийому води. Вони допоможуть зберегти здоров’я і уникнути різних проблем з ним.

Фахівці розповіли, що не варто розраховувати на те, що вода надійде в організм разом з рідкою їжею, соком або кави. Вживаючи чисту воду, людина рятує своє тіло від необхідності виділяти її з їжі і витрачати додаткові зусилля. Вода, випита вранці, відразу після пробудження, запускає процес обміну речовин і виведення токсинів.

Вона повинна бути теплою або кімнатної температури. Процедуру бажано повторити за півгодини перед обідом. Таким чином, знову відбувається прискорення метаболізму, але одночасно захищають організм від можливого переїдання.

До речі, цей метод цілком допустимий в ситуації, коли з’являється бажання перекусити. Не варто плутати цей момент з різким почуттям голоду, запамороченням і підвищеним серцебиттям, відзначають медики. Такий стан можливий при падінні рівня глюкози в крові.

Підсолоджена вода або шматочок шоколаду допоможе усунути проблему. Чиста рідина заповнить втрати організму під час фізичних навантажень, в жарку погоду. Але пити її потрібно не залпом, щоб не викликати шлунковий спазм.

Найчастіше хвора людина відмовляється від прийому їжі, особливої шкоди організму короткочасне голодування не принесе. Вмовляти їсти через силу, а особливо дитину, не варто, але пити, радять лікарі, потрібно обов’язково. Вода не тільки виведе шкідливі речовини, але і забезпечить приплив кисню до мозку, що поліпшить загальне самопочуття хворої людини.

Back to top button