Цікаве

Дієтологи розповіли, як дві склянки гарячої води допоможуть скинути вагу та зупинити старіння

Содержание

Сучасні дієтологи підтверджують ефект рецептів ченців Тибету.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Тим, хто хоче прискорити метаболізм і скинути пару зайвих кіло, дієтологи радять пити більше чистої води. Але в Тибеті з давніх-давен вважалося, що продовжити життя і молодість можна, якщо вранці, після пробудження випивати 2 склянки саме гарячої води.

Наш організм прокидається від сну разом з нами. Якщо пити холодну воду з ранку, то, щоб підбадьоритися, організм починає витрачати всі сили на «підігрів» води у шлунку. Крім того, холодна вода ранить слизову оболонку шлунка, викликаючи у відповідь рефлекторну перистальтику. А гаряча діє на внутрішні органи м’якше, посилює кровообіг зсередини, добре працює кишечник, за рахунок чого токсини та шлаки виводяться активніше. Все це якнайкраще позначається на самопочутті та на зовнішньому вигляді. Ось чому лікарі рекомендують людям, які страждають на захворювання ШКТ, пити вранці воду трохи тепліше за кімнатну температуру.

ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ

Склянка води вранці заповнює дефіцит рідини, який неминуче утворюється під час сну. А гаряча не тільки заповнює запаси рідини, вона розріджує кров. Значить, утворення тромбозу вам не загрожують.

Також доведено, що гаряча вода швидше та краще запускає метаболізм, ніж холодна.

Для тих, хто вирішив дотримуватися правильного харчування і скинути зайву вагу, вживання гарячої води вранці підходить дуже доречно. По-перше, завдяки процесам, які запускає гаряча вода, стінки кишечника, очищаються набагато ефективніше. Активніше працюють ліпідні процеси, від яких безпосередньо залежить схуднення. Щоб скоротити порцію за обідом та вечерею, достатньо випити гарячої води, відчуття ситості до вас прийде набагато швидше.

ХИТРОЩІ ВЖИВАННЯ

Вода, яку ви питимете вранці, повинна бути фільтрована, свіжа. У жодному разі не кип’ячена. Її температура не повинна перевищувати 40 градусів. Вона не повинна випікати. Пийте її маленькими ковтками, дуже повільно хоч би за 30 хвилин до сніданку. Позитивні результати ви можете спостерігати вже в перший тиждень.

Back to top button