Цікаве

Чому звичайне мило може стати причиною висипань та інших проблем зі шкірою обличчя

Умивання — це один з головних щоденних ритуалів у жінок. Це дійсно дуже важливий етап в догляді за шкірою обличчя. Зараз існує велика кількість засобів для вмивання, але багато хто воліє звичайне мило. Косметологи розповіли чому не можна в цих цілях використовувати мило, і як воно шкодить шкірі.

Мило, яке використовується для миття рук категорично не підходить для шкіри обличчя. У таке мило додають різні барвники, а також поверхнево-активні речовини, які борються з бактеріями. Саме тому косметологи рекомендують користуватися спеціальною косметикою, яка розроблена для ніжної шкіри обличчя. Інакше, це може призвести до проблем різного характеру. Лікарі виділяють головні з них: сухість, подразнення, відчуття стягнутості і дискомфорту.

Часте умивання милом для рук, також може привести до порушення pH шкіри і таким чином роговий шар буде ставати тоншим. Шкіра обличчя досить вразлива до навколишнього середовища, тому негативний вплив може тільки погіршити вже наявні проблеми. Кожна представниця прекрасної статі мріє зробити свій зовнішній вигляд бездоганним. І звичайно, засоби по догляду грають в цьому важливу роль. Дуже важливо, щоб вони були підібрані правильно і таким чином убезпечили шкіру від негативного впливу навколишнього середовища.

Однак, є мило, яке відмінно підходить для обличчя і його можна використовувати в якості засобу по догляду. Наприклад, дитяче мило, бо його склад досить безпечний для цієї мети. Але, косметологи все одно радять протирати обличчя тоніком або іншим заспокійливим засобом після цієї процедури. Це необхідно для того, щоб не допустити пересушування шкіри.

Існує і спеціальне мило, яке призначене для вмивання обличчя. Його можна придбати в спеціалізованих магазинах і підібрати відповідно для свого типу шкіри. Воно буває у формі пінки для обличчя або ж у твердому форматі.

Косметологи, все ж радять приділяти особливу увагу засобам по догляду і очищенню обличчя. Від цього залежить здоров’я шкіри і її зовнішній вигляд. Саме, неправильно підібрана косметика часто стає причиною різних висипань, які потребують лікування. Для того, щоб цього уникнути, необхідно ретельно підбирати засоби по догляду.

Back to top button