Цікаве

Apple встановила рекорд з продажу гаджетів

Так у компанії звітують, що за останній квартал 2020 року їй вдалося продати техніки на рекордні 111 млрд доларів по всьому світу - це на 21%, ніж у попередньому році

Компанія Apple встановила черговий рекорд з продажів своїх останніх телефонів, ноутбуків та інших гаджетів. І це попри світову економічну кризу, викликану пандемією коронавірусу.

Тепер Apple прогнозують “суперцикл”, – інформує 1NEWS.

Так у компанії звітують, що за останній квартал 2020 року їй вдалося продати техніки на рекордні 111 млрд доларів по всьому світу – це на 21%, ніж у попередньому році.

Такі успіхи Apple пояснюють тим, що пандемія змістила багато роботи та бізнес-активності онлайн, що підживлює потребу людей в нових технологіях і девайсах.

За даними компанії, зараз у всьому світі активно використовуються 1,65 млрд гаджетів її виробництва. Понад 1 млрд з них – це “айфони”.

Посилив успіх Apple і недавній випуск iPhone 12. Керівництво компанії каже, що поява цієї моделі стала імпульсом для того, щоб її продукцію почала купувати рекордна кількість людей – нових клієнтів або ж тих, хто вирішив просто оновити свої старі “айфони”.

Найбільше продажі Apple зросли у великому Китайському регіоні (включно з Гонконгом та Тайванем), де економічна криза через коронавірус вже відступила й з’явився великий попит на телефони, які підтримують мережі 5G. Стрибок ажіотажу становив там понад 57% за рік.

Так само більше продуктів Apple почали купувати в Європі (на 17%) та обох Америках (на 11%).

“Продукція показує себе дуже добре по всьому світу. Ми дуже оптимістично очікуємо на майбутні результати кварталу в березні”, – прогнозує фінансовий директор Apple Лука Маестрі.

А аналітик компанії Wedbush Securities Ден Айвс вважає, що техногігант зараз лише входить у свій “суперцикл”, адже він нарешті продає моделі телефонів, які йдуть у руслі оновлення телекомунікаційних мереж.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button