Цікаве

5 продуктів для отримання відмінних оцінок

Іноді успішність залежить не тільки від посидючості і сили волі, але і від харчування. Експерти назвали кілька продуктів, які допоможуть школярам і студентам частіше отримувати п’ятірки.

Зелений чай. Відомо, що кава заряджає нас енергією і проганяє втому, але краще перейти на зелений чай. Ефект кави тимчасовий, а дві чашки зеленого чаю забезпечать бажаний вплив на цілий день. Це чудове джерело кофеїну, що підвищує концентрацію і насичує організм корисними антиоксидантами.

Яйця. Перед відправленням на іспит обов’язково з’їжте кілька яєць на сніданок. Це прекрасне джерело білка, що підвищує концентрацію. Крім того, яйця насичують.

Вівсянка. Найкраща каша для тих, хто хотів би отримувати одні п’ятірки. У вівсянці підвищений вміст волокон, що зберігає рухливість кишечника. У ній є вуглеводи, уповільнюють травлення і забезпечують більш високий рівень енергії для виконання тих чи інших завдань.

Риба. Жирні кислоти Омега-3 в рибі на зразок форелі, оселедця і макрелі, покращують функції мозку за рахунок впливу на клітинної мембрани. Жирні кислоти також зміцнюють пам’ять і здібності до навчання.

Червоне м’ясо. Такі різновиди червоного м’яса, як баранина і яловичина є відмінними джерелами залізо для організму. А підвищений рівень заліза перед іспитом зміцнює уважність і здатність до навчання.

Джерело: МедікФорум

Back to top button