Світ

Ємен заявив про ракетний удар по Ізраїлю

Ємен заявив про ракетний удар по Ізраїлю

Фото: Скріншот

Яхья Саріє Ану зробив заяву про атаку на Ізраїль

Ізраїль атакували прихильники єменського руху Ансар Аллах, так звані хусити, які є стороною громадянської війни в Ємені.

Ємен наніс ракетний удар по Ізраїлю. Таку заяву зробив офіційний представник збройних сил Ємену бригадний генерал Яхья Саріє Ану у вівторок, 31 жовтня.

“Наші збройні сили завдали потужного залпу балістичних і крилатих ракет, а також великої кількості безпілотників по різним цілям ізраїльського ворога на окупованих територіях”, – заявив він і додав, що мова йде про “третю операцію на підтримку пригноблених братів у Палестині”.

За словами представника, триватимуть “більш якісні атаки з використанням ракет і безпілотників доти, доки ізраїльська агресія не припиниться”.

Представник ЗС Ємену визнав, що по Ізраїлю було випущено ракети – “велику кількість балістичних і крилатих ракет”. Крім того, було запущено безпілотників. Атаку піддавалися “об’єкти противника на окупованих територіях”:

Зазначимо, що мова йде про прихильників єменського руху Ансар Аллах, так званих хуситів, які є стороною громадянської війни в Ємені.

У свою чергу Ізраїль поки не підтверлив ракетний удар з боу Ємена.

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button