Світ

У Європі з’явився новий вид комарів, які розносять небезпечні віруси

У Європі з явився новий вид комарів, які розносять небезпечні віруси

Фото: Unsplash

У Європі поширюється новий вид комарів, які переносять дуже серйозні захворювання

Високі температури, зафіксовані у європейських країнах у весняно-літні місяці, сприяють розмноженню комарів на континенті.

Комарі виду Aedes, що переносять такі вірусні захворювання як лихоманка Денге, лихоманка Зіка та чікунгунья, все частіше стали зустрічатися у південній Європі. Про це в середу, 5 квітня, повідомляє AFR з посиланням на заяву Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

 

В організації зазначили, що поширенню комах сприяє зміна клімату, а саме підвищення температури на європейському континенті.

 

У ВООЗ попереджають, що під загрозою населення Іспанії, Франції, Італії, Греції та Хорватії.

 

Експерти ВООЗ зазначили, що на відміну від комарів-переносників малярії, небезпечних уночі, комарі роду Aedes полюють на людей удень.

 

“Оскільки ці комарі можуть атакувати кілька людей за один день, це сприяє виникненню спалахів інфекції в районах із високою щільністю населення”, – зазначили фахівці.

 

На сьогоднішній день не існує вакцини проти жодної із трьох згаданих вірусних хвороб, що передаються комарами. Проте експерти ВООЗ вважають, що такі вакцини можна отримати, якщо активізувати дослідження.

 

 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button