Світ

Шлях до раю через голодну смерть: у Кенії ексгумували тіла 67 жертв секти

Шлях до раю через голодну смерть: у Кенії ексгумували тіла 67 жертв секти

Фото: The Guardian.

У Кенії ексгумували тіла 67 жертв культу, які голодували до смерті

У лісі Шакахола, де на вихідних були ексгумовані десятки трупів, продовжуються пошуки поховань. Так, в одній могилі була знайдена ціла сім’я – троє дітей та їхні батьки.

Кількість жертв християнського культу в Кенії, учасники якого практикували голодування до смерті з метою потрапити до раю, становить вже 67 оcіб. Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що у лісі Шакахола, де на вихідних були ексгумовані десятки трупів, продовжуються пошуки поховань. Так, в одній могилі була знайдена ціла сім’я – троє дітей та їхні батьки.

Як пише видання, минулого тижня поліція почала прочісувати 325 гектарів лісу навколо Міжнародної церкви Добра Новина після того, як отримала повідомлення від правозахисників і місцевих жителів про діяльність секти. У цьому районі все більше людей зникало безвісти.

Лідер церкви Пол Маккензі Нтенге закликав своїх послідовників голодувати до смерті, щоб “зустріти Ісуса”. Він перебуває під вартою в очікуванні суду.

Нтенге у 2017 і 2018 роках зіткнувся зі звинуваченнями в радикалізації дітей шкільного віку та утриманні своєї церкви за кошти, здобуті корупційним шляхом. Правозахисники стверджують, що культ займається незаконною діяльністю роками.

За словами президента Кенії Вільяма Руто, немає “ніякої різниці” між пасторами-шахраями, такими як Нтенге, і терористами.

Раніше кенійська поліція ексгумувала 21 тіло неподалік від міста Малінді в рамках розслідування справи проповідника Пола Маккензі Нтенге.

Нагадаємо, у 2021 році в Панамі виявили братську могилу з сімома вбитими під час жорстокого релігійного ритуалу.

 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button