Світ

Польща посилює перевірки товарів з України

Польща посилює перевірки товарів з України

Фото: Міністерство сільського господарства та сільського розвитку Польщі

Глава польського відомства Чеслав Секерський провів перевірки

Чиновники Міністерства сільського господарства Польщі провели перевірки на пунктах пропуска з Україною.

В уряді Польщі анонсували посилення контролю та перевірок товарів на кордоні з Україною. Про це повідомляє Міністерство сільського господарства та сільського розвитку Польщі.

Глава польського відомства Чеслав Секерський провів перевірки на прикордонному пункті пропуску Медика. Раніше він відвідав КПП Корчова на кордоні з Україною.

“Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає виробничим вимогам ЄС, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства”, – йдеться у повідомленні міністерства.

Також заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзєйчак другий день поспіль інспектує прикордонні пункти. Сьогодні він відвідав КПП Ягодин-Дорогуськ, а вчора побував у Грубешуві.

Він зазначив, що наглядає за перевірками сільгосптоварів, які ввозяться з України, та опублікував фото неякісної замороженої малини, яку розвернули на кордоні.

“Після такої малини висновок один: ембарго на українську заморожену малину, якої у 2023 році до Польщі надійшло понад 60 тисяч тонн”, – заявив він.

Нагадаємо, польські фермери з профспілки Солідарність анонсували проведення загального страйку – з перекриттям доріг та прикордонних переходів з Україною. 

Раніше ЗМІ писали, що Євросоюз поверне квоти для деяких товарів з України на прохання Польщі.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button