Спорт

CAS відхилив апеляцію Росії на рішення МОК про призупинення членства

CAS відхилив апеляцію Росії на рішення МОК про призупинення членства

Фото: CAS
У CAS не хочуть бачити Росію на олімпійських змаганнях

Спортивний арбітражний суд не побачив приводів для повернення країни-агресорки у світову спортивну сім’ю.

Росії не буде в олімпійському русі. Спортивний арбітражний суд відхилив апеляцію олімпійського комітету країни-агресорки на рішення Міжнародного олімпійського комітету про призупинення членства.

У CAS не побачили жодних порушень від МОК по відношенню до терористичної країни.

“Комісія CAS, яка відповідає за цю справу, відхилила апеляцію та підтвердила оскаржуване рішення, встановивши, що Виконавчий комітет МОК не порушив принципи законності, рівності, передбачуваності.

Арбітражне рішення, винесене Групою CAS, підлягає перевірці на конфіденційність, що означає, що сторони можуть вимагати, щоб арбітражне рішення або певна інформація, що міститься в ньому, залишалися конфіденційними. З цієї причини арбітражне рішення не буде негайно опубліковано на сайті CAS.

Рішення Комісії CAS є остаточним та обов’язковим, за винятком права сторін подати апеляцію до Федерального суду Швейцарії протягом 30 днів з обмежених підстав”, – йдеться у повідомленні CAS.

Нагадаємо, раніше МОК призупинив діяльність Олімпійського комітету Росії через включення до свого складу регіональних організацій окупованих територій України.

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button