Події

Викрито жінку, яка зливала своєму сину з «днр» дані про переміщення ЗСУ та війс…

Викрито жінку, яка зливала своєму сину з «днр» дані про переміщення ЗСУ та військові шпиталі

????За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

????За даними слідства, з квітня 2022 року жінка погодилася на прохання свого сина – представника нзф «днр» надавати розвіддані про Збройні Сили України на території міст Костянтинівки та Дружківки.

????Протягом року пенсіонерка самостійно збирала інформацію про пересування й розміщення техніки і особового складу військових.

????Підозрювана оформлювала детальні текстові «звіти», додавала фото й відео з результатами «прильотів» російських засобів ураження по приватних будинках, навчальних і культурних закладах та підприємствах.

????Щоб допомогти армії рф «звільнити» Донеччину, вона повідомила про обстріл стабілізаційного пункту, де рятували українських захисників.

????У своїх повідомленнях вона висловлювала ненависть до українських воїнів і правоохоронців.

????Крім того, «агентка» передавала дані про розташування командного пункту шифрувального зв’язку, укриття, вуличні патрулі й розпізнавальні знаки наших оборонців, а також передислокацію бійців бригади спецпризначення «Азов».

????При цьому громадянка усвідомлювала, що надану нею інформацію росіяни використають для вбивства українців та окупації території своєї дкржави.

????Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

????Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Back to top button