❗️ Викрадачу новонародженої дитини обрано запобіжний захід – поліція Полтавщи…
❗️ Викрадачу новонародженої дитини обрано запобіжний захід – поліція Полтавщини
Октябрський районний суд міста Полтави визначив запобіжний захід для 25-річного мешканця Кременчуцького району – 60 днів тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 60 560 гривень.
Нагадаємо, 14 липня близько 16:40 до поліції Кременчука надійшло повідомлення про викрадення 4-денного немовляти з післяпологової кімнати перинатального центру.
До оперативно-розшукових заходів було залучено кілька сотень поліцейських з усіх районів області. Пошуки тривали безперервно з використанням спеціальних технічних засобів та сучасних технологій.
Увечері 16 липня викрадену дитину виявили в будинку 25-річного мешканця Кременчуцького району. Новонароджену дівчинку повернули до перинатального центру для повного обстеження.
За скоєне фігуранту загрожує до п’яти років позбавлення волі.