⏺Вчора ввечері колеги відвідали волинських рятувальників, які були госпіталізовані до Нововолинської лікарні після порятунку дітей на кризі.
⏺Стан рятувальників Ігора Сарая та Юрія Бричука стабілізувався. Ігор Сарай був госпіталізований із загальним переохолодженням, а Юрій Бричук, окрім переохолодження, травмував уламками криги руки й вибив передні зуби. Нині життю співробітників ДСНС ніщо не загрожує.
⏺Надзвичайна подія трапилася 3 січня пообіді на кар’єрі, вкритому тонким льодом, на межі міста Нововолинська й села Низкиничі на Волині. Троє хлопчиків, віком близько 10-12 років, вийшли на кригу і провалилися на відстані приблизно 20 метрів від берега. Ризикуючи власним життям, бійці ДСНС визволили з крижаної пастки двох дітей, третього хлопчика дістали з води вже без ознак життя.
• Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube •
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/lnxcUCYgIC3fJQ9Skor79CqQ7Tk8mLJV7KBCx5pxOFp6g1fHY1jF4CBYHzKtDLv5mR882eW2s4VHPVKhnZFKTZRgdWVMACJvoXflbzr60IiMx_Zyk_e-CfVUEe-pu-T1b7TgB0r_Gmx0puTiY7lAaz62aa_IilypID1qDlO2iMspxpqafmiTbcAGdbijLlaKPyR-r47RbTbWdj8w1Sfe3OuS_a5GeINuM6ka0iPcB8iv-cUi4lnIlBYk787T23g-YQUBFAKWB5aocXGaF8WmbK_4g66-Wt2Ex8VO-JoBm44tw3c7T9gcsq70ZZyXGuhcVZYedbCZ_B3i2kJxqVD6uA.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/HqsuvZa4W_UKp0mRn-GUVntzIkGR1Ir1t345ZL_1QAoJXo8L2oCwqktxeoKKRzlbaLV40v6xG6S2raTIB87GhjcgHSCEUgHP1IyFGXKSM3Lt7ax6LFqixXPzmad-WLPxK0hNr63dhkywh2SVwgL1n_khHvBN31sNEUQiG7hzbfJObE52ZTpfc57fMNT3SSRhK7Pr1U-ecFkf4BZ37rj5YdAjHbznCUCUk-OcZHT6RfYX7fa_S-sjY833bxMVTR6u31uWp8SQueJdi8OY4Ll6jVV2metY1nw2Lv3draLNoNeIpbi_KqGPC6_UOpB0LmHg6Q34nHl3V9muMHZcRljIgA.jpg)
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/IFnYEADxmDHf6bM1zJo-7TIa9GWxPs38qjrTNaqQKCGaYGyWgFPrl-Pg85j7xVxDiuh7otChl5tAYjDOysqEYNmQqMMMru8j4zlHfjvu-eLQbfQ7GM0XJN57U7SpY_uYXjLge8n2EnA7W6vpSwpIYCwBIFujk7UjdGSfJRrPHeMvxup0yPWUd8wi00opPo6ymvXqlcU4xc_j32mI9kWscLTXSoP7oYs3MSkH04QIWJcMNS-4FZ_mQcm6pbodC9956tEfzQN0rr1d6XlJXbKtOzdFWNdDI3wmkWqNlMK-oKezFLG63hKWa48oJKgyHBtMQgIrKUdGuHiAJ5LfVdyJVQ.jpg)