#ЦПД_розвінчує:
❌ Ворожі TG-канали поширюють фейковий пост із соцмережі Facebook буцімто від імені заступниці керівника Центру протидії дезінформації Аліни Бондарчук.
▫️У дописі стверджується, що в рамках «флешмобу «Ухилянт» російські пропагандисти використовують українських військових, які перебувають у російському полоні.
✅ Насправді це черговий фейк ru-пропагандистів, оскільки на офіційній сторінці А. Бондарчук допис з таким змістом відсутній. Крім того, у офіційної сторінки заступниці керівника Центру інша назва та інше фото.
‼️ Подібні фейки поширюються у рамках російської ІПсО «Ухилянт» з метою дискредитації роботи Центру щодо протидії цій інформаційно-психологічній операції, мета якої – розколоти суспільство.
???? TG FB INST YT TW TT WA
![](//cdn4.cdn-telegram.org/file/vJ3an8HnScGwicz0kBJaE8RwQf9egG6tgH7TCtF8REuTExU-rP9690aGsZz4Lor8gpjD5DfKjzXSMn0cERFkQr5gIoqbLVpP5J8G0CMdN3KfWFw-Fr2TPuPe1-1EIt2L6mrmXe79amnaagp-MNf8HSQb9N4CqAkT8VleMBRz5YH9KAtPPH7m-Z3TaEcKXnXRYQ0TlxhqFLHFadkUfVG5GzAh7FK4hJXDBMyIrwE31zV_wVKRNsoCpMoMYY8TGskIGJTCzIE7fzCbDP-YD6eJcp9Su-nRd_rtTA0WZ3u9UtbDImglyckU7RW_7p99FhRUgqNiHXt1Q9eED3X32Rqocw.jpg)