Події
❤️ Навіть у найскладніші часи ми не забуваємо про найменших Наші поліцейськ…
❤️???? Навіть у найскладніші часи ми не забуваємо про найменших
Наші поліцейські продовжують рятувати тварин. Коли ворожий обстріл змусив мешканців одного з сіл Харківщини залишити свої домівки, багато людей вимушені були евакуюватися, не знайшовши можливості взяти з собою своїх улюбленців.
Тваринки опинилися наодинці зі страхом та голодом. Але правоохоронці не могли залишити їх напризволяще. Всі евакуйовані чотирилапі вже у притулку та очікують на свою родину????
#поліція_на_війні
Video is too big