Події
❗️Наслідки негоди За добу рятувальники 28 разів залучалися до розпилення та при…
За добу рятувальники 28 разів залучалися до розпилення та прибирання повалених дерев у 4 областях (Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Херсонська).
Надано допомогу з буксирування 4 одиниць техніки (в тому числі 2 машин швидкої) у Дніпропетровській та Полтавській областях.
На ранок 20 листопада за інформацією Укренерго внаслідок погіршення погодних умов знеструмлено 83 населених пунктів у 3 областях (Запорізька, Миколаївська, Одеська). До відновлення залучено бригади обленерго.