Події
✅Детективи ТУ БЕБ в Одеській області вручили директору департаменту Одеської …
✅Детективи ТУ БЕБ в Одеській області вручили директору департаменту Одеської міськради та його заступнику підозру за фактом зловживання службовим становищем.
Слідством встановлено, що директор змовився зі своїм заступником та, всупереч інтересам служби, укладав договори на постачання амуніції та одягу.
Надалі заступник керівника вносив до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо фактичного отримання частини товарів, яких на момент підписання документів не було.
❗️Такі дії призведи до матеріальної шкоди бюджету у розмірі 3,9 млн грн.
Слідство триває.