6 грудня українські дітки чекають на диво. Розуміємо, що у часи війни складно …
????6 грудня українські дітки чекають на диво. Розуміємо, що у часи війни складно подарувати свято всім маленьким українцям і україночкам. Але наше завдання – докласти максимум зусиль, аби діти відчули атмосферу свята. Адже вони заслуговують на це.
Долучаються до маленького дива і рятувальники. Сьогодні по всій країні надзвичайні ДСНС-ки вітають малечу та приносять подаруночки. Особлива увага – до діток, які наразі перебувають у дитячих будинках, школах-інтернатах.
Так, на Київщині, до вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали рятувальники спільно з очільником ДСНС Володимиром Демчуком.
Ми віримо, що Святий Миколай цього дня буде шедрим до всіх діток, виконає їх заповітні бажання та принесе нам Перемогу і Мир!
Video is too big