Події

3,5 млн грн збитків на ремонті столичних мостів та розв’язок – повідомлено про пі…

3,5 млн грн збитків на ремонті столичних мостів та розв’язок – повідомлено про підозру підряднику

????За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру директору підрядної організації за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

????За даними слідства, у 2022 році між КП «Київавтошляхміст» та приватним підприємством укладено договір на виконання аварійних, відновних робіт по заміні гідроізоляції на Північному та Південному мостах, а також на естакадах та транспортних розв’язках у м. Києві.

????У подальшому керівник підрядної організації вніс відомості до актів виконаних робіт, зазначивши, зокрема, матеріали, не передбачені договором та тендерною документацією. Це призвело до подорожчання вартості проекту.

????Також було виконано додаткові роботи, не передбачені кошторисом та договором, що також призвело до додаткових витрат.

????Висновком експертів підтверджено завдання збитків столичній громаді на суму понад 3,5 млн грн.

????Раніше в межах цього ж кримінального провадження окружна прокуратура повідомила про підозру керівнику та головному інженеру комунального підприємства за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

????Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу керівнику підрядної організації.

????Досудове розслідування – СВ Дарницького ГУНП в місті Києві, оперативний супровід –  УСР в місті Києві ДСР Нацполіції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =

Back to top button