Події
6️⃣4️⃣ мешканців Торецької громади евакуювали протягом минулого тижня рятувал…
6️⃣4️⃣ мешканців Торецької громади евакуювали протягом минулого тижня рятувальники групи «Фенікс»
Серед них – 2 дітей та 9 маломобільних осіб. Їх вивезли до більш безпечних населених пунктів Донеччини.
❗️Ситуація в Торецькій громаді стає дедалі складнішою через постійні обстріли з боку російських окупантів. Це призводить до численних жертв серед мирного населення та руйнувань цивільної інфраструктури. Евакуація – це реальний шанс зберегти життя! Закликаємо всіх мешканців прифронтових територій, які наразі перебувають у небезпеці, негайно евакуюватися!
Video is too big