#Волинь: сьогодні співробітники групи водолазно-рятувальних робіт надали допо…
#Волинь: сьогодні співробітники групи водолазно-рятувальних робіт надали допомогу двом відпочивальникам на озері Світязь
Подія трапилась обідньої пори на відстані близько 600 метрів від берега – двоє відпочивальників перекинулися на байдарці, плавзасіб почав тонути, а двоє чоловіків опинились у воді та не могли самостійно дістатись берега. На щастя, вони були у жилетах, тому дочекались на допомогу рятувальників.
Будь ласка, оцінюйте свої фізичні можливості, обирайте лише пристосовані для купання місця, на запливайте надто далеко, особливо у незнайомих водоймах. І, бережіть дітей