Україна

Зросла кількість жертв теракту на Каховській ГЕС


Зросла кількість жертв теракту на Каховській ГЕС

Епідеміологічна ситуація на Херсонщині стабільна й контрольована, спалахів інфекційних захворювань не зафіксовано.

Зросла кількість офіційно зареєстрованих загиблих внаслідок теракту на Каховській ГЕС. За даними МВС, на підконтрольній Україні території Херсонщини загинула 21 людина.

“Залишаються підтопленими 595 будинків на Херсонщині. Через дії ворога, на жаль, зростає кількість загиблих та поранених. Наразі 21 особа загинула, зокрема 5 – через прицільні постріли росіян. Ще 28 отримали поранені, з них 16 – наші ліквідатори”, – йдеться у повідомленні керівника МВС Ігоря Клименка.

Повідомляється також, що епідеміологічна ситуація стабільна й контрольована, спалахів інфекційних захворювань не зафіксовано.

“Але вкотре нагадую про сувору заборону вилову та споживання риби в постраждалих районах. Працюють спеціальні патрулі, які відстежують такі факти. Систематично відбираємо проби води як технічної, так і питної. Це потрібно для того, щоб розуміти, чи можна її безпечно подавати людям. А поки що  продовжуємо привозити питну та технічну воду місцевим жителям”, – пише міністр.

Нагадаємо, вночі 6 червня російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС, що викликало масштабне затоплення територій у Херсонській області та завдало значних екологічних, економічних та гуманітарних збитків Україні.

19 червня було відомо про 18 загиблих, ще 31 особа зникла безвісти. Це дані щодо населених пунктів підконтрольній Україні частині Хероснщини. 

А Центр національного сппротиву повідомляє, що росіяни на тимчасово окупованих територіях не проводили евакуацію людей, які не мають російського паспорта, і через це понад 500 жителів Олешок могли загинути.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button