Україна

Зеленський звернувся до корінних народів Росії


Зеленський звернувся до корінних народів Росії

У зверненні Зеленський підкреслив, що війна потрібна лише одній людині, і через її забаганки не повинні помирати тисячі громадян РФ.

 
Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Російської Федерації.
 
У зверненні Зеленський підкреслив, що війна потрібна лише одній людині, і через її забаганки не повинні помирати тисячі громадян РФ.
 
Президент України повідомив справжні цифри втрат російських військ в Україні, акцентувавши на тому, що російські пропагандистські ЗМІ не показують справжньої картини військових дій, що відбуваються в Україні.
 
Дагестанці не повинні гинути в підлій та ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси та будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Загалом майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати до України. Той, хто відправляє, хоче зробити вас “вантажем 200”. А чого ви хочете? Я впевнений, що ви хочете жити. Я впевнений, що ви втомилися від брехні. Я впевнений, що ви знаєте: боротися треба зараз! Ми бачимо, що ви чините опір злочинній мобілізації, якою російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії та своїх злочинних наказів. Боріться, щоб не загинути! – закликав Зеленський.
 
За словами президента України, представникам усіх народностей РФ слід боротися за свою свободу зараз, аби потім не довелося відстоювати просто право жити.
 
Захищайте свою свободу зараз на вулицях і площах, щоб потім не довелося воювати в горах і лісах просто за своє право жити, коли російська влада почне і наступні хвилі мобілізації. Борітеся! Поборете! – наголосив Зеленський.
 
 
Нагадаємо, з 24 лютого по 29 вересня загальні втрати особового складу російських військ на території України, орієнтовно, становили 58 580 осіб.
 
Раніше Володимир Зеленський заявив: розпочата Росією війна закінчиться лише після того, як Україна поверне всі свої окуповані території. Однак це може статися швидше, якщо світові лідери діятимуть більш рішуче.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button