Україна

Зеленський зустрівся з маршалком Сейму Польщі


Зеленський зустрівся з маршалком Сейму Польщі

Володимир Зеленський і Шимон Головня обговорили підготовку до підписання двосторонньої безпекової угоди між Україною і Польщею.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з маршалком Сейму Польщі Шимоном Головнею, який прибув з першим візитом до України. Про це повідомила пресслужба українського лідера у середу, 19 червня.

Зеленський подякував Польщі за всебічну допомогу Україні в протидії агресії РФ.

“Дякую за польську адвокацію щодо українського майбутнього членства в ЄС. Ми справді відчуваємо цю підтримку з боку Польщі, і я сподіваюся на позитивне рішення Євросоюзу до кінця червня. Нам потрібна також ваша підтримка напередодні саміту НАТО”, – зазначив він.

Президент розповів про ситуацію на фронті та про російський повітряний терор. Обговорювалась співпраця для захисту українського неба.

Зеленський відзначив рівень співробітництва між парламентами двох країн та ініціативу щодо проведення в Білостоці саміту голів парламентів України, Польщі, Латвії, Литви й Естонії.

Окрему увагу приділили результатам Саміту миру у Швейцарії, а також підготовці до підписання двосторонньої безпекової угоди між Україною і Польщею.

Нагадаємо, Польща готує 45 пакет військової допомоги для України. Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

Прискорення руху України в НАТО: Дуда назвав теми обговорення на саміті

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button