Україна

Зеленський: ЗСУ зміцнили позиції на Харківщині


Зеленський: ЗСУ зміцнили позиції на Харківщині

Президент заявляє, що окупанти не досягають свого завдання – “розтягнути наші сили та цим послабити Україну на широкому фронті від Харківщини до Донеччини”.

Президент Володимир Зеленський заявив, що цього тижня Сили оборони зміцнили позиції на Харківщині, росіяни не досягають завдання розтягнути українські сили.

“Сьогодні, як щодня, першочергова наша увага всім районам бойових дій – усій лінії захисту. Була доповідь головкома – генерал Сирський якраз на передовій, безпосередньо в наших бойових бригадах. Результати цих днів – усього тижня – ми маємо більш міцні позиції на Харківщині. П’ятдесят сьома бригада, Вісімдесят друга бригада ДШВ – дякую вам, воїни! І при цьому наші сили достатньо ефективно знищують окупанта на Донецьких напрямках – зокрема, в районах міста Часів Яр та інших. Власне, окупант не досягає свого завдання – розтягнути наші сили та цим послабити Україну на широкому фронті від Харківщини до Донеччини”, – заявив Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

Нагадаємо, що внаслідок ранкового удару 19 травня у Харківському районі загинуло щонайменше 6 людей, 16 дістали поранень, 5 цивільних загинули внаслідок ударів по Куп’янському району Харківщини.

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button