Україна

Зеленський виступить на форумі у Давосі

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Зеленський виступить на форумі у Давосі

Фото: Офис президента

Президент України Володимир Зеленський

Серед українських політиків, які особисто завітають на захід, будуть міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та мер Києва Віталій Кличко.

 

Президент України Володимир Зеленський виступить на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ), який проходитиме у Давосі з 22 до 26 травня. Про це у п’ятницю, 13 травня, повідомляє Bloomberg.

 

Відомо, що президент України виступить 23 травня у день відкриття конференції. Зеленський звернеться до учасників форуму по відеозв’язку.

 

Окрім цього форум особисто відвідають віце-прем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров і мер Києва Віталій Кличко.

 

“Світ перебуває в історичному поворотному моменті, і це вимагає від нас негайного та швидкого вирішення поточних геоекономічних та геополітичних проблем”, – зазначив прес-секретар ВЕФ Ян Цопф.

 

Він підсумував, що обговорення разом з українськими чиновниками подій в уряді, бізнесі та суспільстві, а також майбутнього України, яке вплине на всю глобальну спільноту, буде важливим “українським моментом”.

 

Всесвітній економічний форум – швейцарська неурядова організація, яка найбільш відома організацією щорічних зустрічей у Давосі. На зустрічі запрошуються провідні керівники бізнесу, політичні лідери, видатні мислителі та журналісти.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button