Україна

Зеленський вважає, що продовольчу кризу можна буде подолати

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Зеленський вважає, що продовольчу кризу можна буде подолати

У європейських країнах цього року значно більший попит на імпортне продовольство, ніж очікували.

Продовольчої кризи, про настання якої попереджають низку міжнародних організацій, можна буде уникнути. Про це у п’ятницю, 5 серпня, у своєму відеозверненні заявив український лідер Володимир Зеленський.
 
Він зазначив, що з українських портів вийшли три судна із зерном. Президент зазначив, що якщо так буде далі, то продовольчу кризу вдасться подолати.
 
“З Одеси та Чорноморська вирушили кораблі, на борту яких є майже 60 тонн кукурудзи. Зерно очікують у Туреччині, Великій Британії та Ірландії”, – сказав він.
 
Президент наголосив, що важливо постійно нарощувати експорт.
 
“Чим більше нашого зерна буде на світовому ринку, тим меншим буде врожай політичного хаосу в країнах насамперед Африки та Азії, але не тільки там”, – наголосив Зеленський.
 
За його словами, через спеку, яка спричинила менші врожаї, цього року в Європі значно зріс попит на імпортне продовольство.
 
“Український урожай зернових та олійних досягне понад 65 мільйонів тонн. Потім, продовольчу кризу, яка загрожувала світу, можна буде подолати”, – додав глава держави.
 
 
Цього тижня Мінагорополітики збільшило прогноз урожаю 2022 року з 60 млн. тонн до 65-67 млн. тонн проти 106,5 млн. тонн минулого року.
 
У ході посівної 2022 року в умовах війни засіяли 14,16 млн га земель – це 83,7% від показників минулого року (16,92 млн га).

Новини от 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button