Україна

Зеленський вручив нагороди морпіхам


Зеленський вручив нагороди морпіхам

Президент підкреслив, що “морська піхота України завжди хоробра, завжди сильніша, ніж ворог, і завжди вірна Україні”.

Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди військовослужбовцям морської піхоти з нагоди їхнього професійного свята, яке відзначається в четвер, 23 травня. Про це повідомила пресслужба президента.

“Морська піхота є незмінною складовою Військово-Морських сил і Сил оборони. Підрозділи нашої морської піхоти вже відчутно вплинули на перебіг війни. І ваш вплив саме такий, який необхідний нашій державі та народу, нашій незалежності”, – сказав Зеленський у вітальному слові.

Президент підкреслив, що “морська піхота України завжди хоробра, завжди сильніша, ніж ворог, і завжди вірна Україні”, і подякував кожному матросу, кожному сержанту, кожному офіцеру, які відзначилися в боях з перших днів війни й брали участь у стратегічних битвах на  південних та східних рубежах країни.

“Це захист острова Зміїний, Одеського та Миколаївського регіонів, важка бойова робота на Херсонщині, яка багато в чому визначає долю цієї війни, оборонні операції на Донеччині та Луганщині”, – сказав Зеленський.

Президент додав, що морська піхота має надзвичайно жорсткий бойовий шлях і значні болючі втрати в цій війні, і разом з усіма учасниками церемонії вшанував хвилиною мовчання пам’ять полеглих бійців.

Раніше повідомлялося, що Сирський привітав морпіхів зі святом.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що деякі угруповання військ будуть переформатовані.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button