Україна

Зеленський розповів, як відбуватиметься реалізація Формули миру


Зеленський розповів, як відбуватиметься реалізація Формули миру

Всі нації світу, які поважають мир, можуть реально взяти участь в поверненні миру, наголосив український президент.

 
Кожна держава може проявити своє лідерство в рамках того чи іншого або кількох, чи усіх пунктів української Формули миру. Про це 20 вересня під час свого виступу на засіданні Ради безпеки ООН заявив президент України Володимир Зеленський.
 
“Формуємо групи згідно із пунктами Формули миру, в яких працюють радники лідерів держав з питань національної безпеки та дипломатичні представники. В групах визначається перелік рішень та нормотворчих пропозицій, які мають бути імплементовані, щоб відповідний пункт Формули миру був реалізований”, – сказав глава держави.
 
За словами Зеленського, Україна готова провести установчий саміт лідерів, а надалі – десять конференцій на рівні радників, дипломатичних представників, голів парламентів згідно із десятьма пунктами Формули миру.
 
Після цього ці проєкти, підготовлені радниками, будуть винесені на розгляд лідерів держав на відповідному заключному Саміті. Таким чином, всі нації світу, які поважають мир, можуть реально взяти участь в поверненні миру.
 
“Співпраця це завжди ключове слово для України в міжнародних відносинах. Саме це слово ключове і для миру. Тож, хай панує мир! Хай сильніше стають наші з вами інституції та наша співпраця”, – наголосив президент.

Нагадаємо, сьогодні президент України під час виступу в Радбезі ООН закликав до реформування організації. 19 вересня український лідер виступив на Генасамблеї ООН, де запросив усіх присутніх лідерів країн спільно підготувати Саміт миру, заснований на українській Формулі миру.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button