Тепер Україна готується до зустрічі у форматі Рамштайн на рівні лідерів, яку скликав президент США Джо Байден.
Президент Володимир Зеленський представив у США план перемоги і тепер на рівні команди українська сторона буде працювати над наповненням кожного кроку. Про це глава держави сказав у вечірньому відеозверненні в п’ятницю, 27 вересня.
“План перемоги представлений Америці, і ми кожен пункт пояснили. Тепер на рівні наших команд ми будемо працювати, щоб наповнити кожен крок, кожне наше рішення. Сильні позиції для України – це швидший мир. Усе ключове для України – на столі у партнерів, усе розглядається. Далекобійність, оборонний пакет, санкції проти Росії, кроки щодо російських активів. Ми щодо всіх тем устигли попрацювати”, – зазначив президент.
Зеленський додав, тепер Україна готується до зустрічі у форматі Рамштайн на рівні лідерів, яку скликав президент СШАДжо Байден – де разом із партнерами буде йти за змістом пунктів плану перемоги.
Президент зазначив, що план перемоги був представлений обом кандидатам у президенти – Камалі Гарріс і Дональду Трампу: “Для України важливо, щоб Америка розуміла Україну безпосередньо. Саме так і є”.
Зеленський вдодав, що Україна має нові домовленості щодо реконструкції – G7+ більш ніж 30 країн приєдналися та Євросоюз.
“Це аналог нашого формату щодо безпеки: була безпекова декларація “сімки”, і на її основі ми зробили безпекові угоди – уже 26, – які посилюють нас, поки ми ще не в НАТО. І тепер будуть двосторонні документи з країнами щодо реконструкції, щодо чітких кроків кожної країни”, – сказав президент.
Проте найголовніше, за словами глави держави, – фронт: “Ми зробили все залежне від нас, від України, щоб максимально посилитись”, – підкреслив Зеленський.
Нагадаємо, сьогодні Зеленський зустрівся із Трампом у Нью-Йорку та представив план перемоги. Трамп заявив, що виступає за “справедливий” мир для України.
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp
Також він додав, що Україна має нові домовленості щодо реконструкції – G7+ більш ніж 30 країн приєдналися та Євросоюз: “Це аналог нашого формату щодо безпеки: була безпекова декларація “сімки”, і на її основі ми зробили безпекові угоди – уже 26, – які посилюють нас, поки ми ще не в НАТО. І тепер будуть двосторонні документи з країнами щодо реконструкції, щодо чітких кроків кожної країни”.
Проте найголовніше – фронт: “Ми зробили все залежне від нас, від України, щоб максимально посилитись”.