Україна

Зеленський назвав варіанти залучення військ Заходу


Зеленський назвав варіанти залучення військ Заходу

Західна авіація могла б збивати російські ракети над Україною з території своїх країн, зазначив президент.

Літаки країн НАТО могли б збивати російські ракети, а західні війська – посилити кордони України, Польщі і Балтії з Білоруссю. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю бразильським журналістам, опублікованому в суботу, 20 квітня.

“Авіація Франції, Німеччини, Польщі, Польщі, Британії, байдуже кого, яка піднімається в небо на територіях своїх держав… Якщо ці літаки, ця авіація підніматиметься на території своїх країн і збиватиме ракети, які, безумовно, летять по Україні, але можуть прилетіти і на ці території, як уже було зафіксовано,… я буду тільки аплодувати стоячи і буду вдячним за це”, – заявив він.

Крім того, за словами Зеленського, західні союзники могли б посилити кордони з Білоруссю.

“Росія постійно погрожує перетином кордонів України з боку Білорусі. Вона також загрожує кордонам Білорусь-Польща, так само Білорусь-Балтія. Тому що Білорусь не контролює війська Російської Федерації, які перебувають на території Білорусі”, – зазначив він.

“Ми позитивно ставимося до посилення кордонів… Якщо є така можливість посилити кордони, то це прекрасно і для нас, і для Польщі”, – додав Зеленський.

Водночас він зазначив, що не чув від французького президента Еммануеля Макрона пропозиції щодо введення його армії на територію України.

“Такий сигнал, що армія Франції прийде на територію України і буде воювати разом з нами проти Росії, то я такого від Еммануеля не чув”, – резюмував він.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон не виключив введення військ в Україну. За його словами, Росія не повинна перемогти у війні.

Після цього у Кремлі визнали, що Франція дійсно може “підвищити ступінь своєї залученості” до війни в Україні.

Натомість Володимир Зеленський підтримав кілька пропозицій Еммануеля Макрона.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button