Україна

Зеленський має намір відвідати Ізраїль – ЗМІ


Зеленський має намір відвідати Ізраїль - ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський засудив атаку ХАМАС на Ізраїль. Він підкреслив, що право країни на захист не підлягає сумніву.

Офіс президента України надіслав запит до офісу прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу з проханням дати згоду на офіційний візит українського лідера Володимира Зеленського. Про це у середу, 11 жовтня, повідомляє Ynet

“Глава держави попросив вивчити таку можливість”, – йдеться у повідомлені. 

Зазначається, що сам візит ще не запланований, проте “перші контакти між відповідними службами Ізраїлю та України вже почалися”. 

“Переговори з цього питання мають попередній характер, і дата ймовірного візиту ще не визначена”, – уточнили в ОПУ. 

Повідомляється, що візит президента України має на меті виявити солідарність із Ізраїлем, який зазнав нападу з боку терористичного угруповання ХАМАС.

“Ми перебуваємо в стані війни і знаємо, що означає опинитися під терористичною атакою. Дуже важливо не залишитися наодинці в цій ситуації. Це може врятувати життя людей і нації. Я рекомендую світовим лідерам прилетіти в Ізраїль і підтримати людей, які зазнали терористичної атаки”, – сказав Зеленський раніше під час перебування в Брюсселі. 

За останніми даними, число загиблих в Ізраїлі через напад ХАМАС перевищило 1200 осіб. У Газі заявляють про 900 жертв ізраїльських авіаударів.

Унаслідок атаки ХАМАС на Ізраїль загинули 50 іноземців

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button