Україна

Запрацював вебсайт міжнародного Реєстру збитків


Запрацював вебсайт міжнародного Реєстру збитків

На сайті можна ознайомитися з інформацією про Реєстр збитків, дізнатися про останні новини та події, пов’язані з його роботою.

Запрацював офіційний вебсайт міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Росії проти України. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Ірина Мудра у Facebook у вівторок, 5 березня.

“Колеги запустили сайт міжнародного Реєстру збитків, розташованого в Гаазі. Читаємо, ставимо питання, отримуємо відповіді, слідкуємо за новинами щодо початку подання заяв”, – написала вона.

Мудра нагадала, що Реєстр збитків є першим компонентом компенсаційного механізму. Зараз триває робота з партнерами над створенням міжнародної компенсаційної комісії, яка визначатиме суму до компенсації за шкоду, збитки усім постраждалим, які звернуться до реєстру.

“Ми продовжуємо діалог з партнерами щодо конфіскації російських активів, адже в першу чергу саме вони мають стати джерелом виплат компенсацій, а прибутки з цих активів вже мають використовуватися на відбудову країни та фінансування нагальних потреб в озброєнні”, – додала Мудра.

Раніше у Гаазі відбулося перше засідання ради Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України. Одним із головних напрямів поточної роботи Реєстру збитків є встановлення правил та процедур щодо категорій збитків.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button