Україна

Загибель керівництва МВС: чиновників ДСНС відсторонять


Загибель керівництва МВС: чиновників ДСНС відсторонять

ДСНС надала усі необхідні для розслідування матеріали та всіляко сприяє розслідуванню катастрофи гелікоптера.

Державна служба з надзвичайних ситуацій відсторонить від виконання свої обов’язків посадових осіб, які отримали підозри у справі щодо авіакатастрофи гелікоптера у Броварах, під час якої загинуло керівництво МВС. По це повідомила пресслужба ДСНС у четвер, 3 серпня.

Дослівно: “На сьогодні ДСНС, у порядку, визначеному законодавством, вживає заходів щодо відсторонення від виконання посадових обов’язків осіб, яким ДБР оголосило підозру”, – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що ДСНС надала усі необхідні для розслідування матеріали та всіляко сприяє б’єктивному і прозорому розслідуванню.

“Наголошуємо, ДСНС не уповноважена коментувати версії про причини авіакатастрофи, а також оприлюднювати будь-яку інформацію, що пов’язана з проведенням слідчих дій”, – долали у відомстві.

Раніше у четвер стало вдіомо, що п’ятьом посадовцям ДСНС повідомлено про підозру у зв’язку з катастрофою гелікоптера у Броварах під Києвом. Вони допустили відверті порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту.

Нагадаємо, 18 січня у Броварах поряд із дитсадком та житловою багатоповерхівкою впав гелікоптер ДСНС, на борту якого перебували дев’ять працівників МВС на чолі з міністром Денисом Монастирським і його першим заступником Євгенієм Єніним. Усі вони загинули. Також загинули п’ятеро жителів міста, які опинилися в момент аварії поблизу дитсадка. Ще 31 людина постраждала.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button