Україна

За добу РФ убила п’ятьох мирних жителів Донеччини


За добу РФ убила п ятьох мирних жителів Донеччини

За 26 травня росіяни вбили двох мирних жителів в Антонівці, по одному – у Сіверську, Красногорівці і Часовому Яру. Ще 3 людини в області за добу дістали поранення

За попередню добу, 26 травня, російські війська вбили на Донеччині п’ятьох цивільних. Про це вранці 27 травня повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

“За 26 травня росіяни вбили 5 жителів Донеччини: 2 в Антонівці, по 1 – у Сіверську, Красногорівці і Часовому Яру. Ще 3 людини в області за добу дістали поранення”, – йдеться в повідомленні.

Загальна кількість жертв росіян на Донеччині (на інфографіці нижче) подана без урахування даних з Маріуполя й Волновахи, де їх неможливо встановити через окупацію міст. Насправді кількість жертв російських військ серед цивільного населення Донеччини значно більша.

 

Нагадаємо, 25 травня російські військові завдали ударів двома КАБами по Епіцентру в Харкові. В цей момент у будівлі перебувало понад 200 людей. Наразі відомо про 16 загиблих.

Повідомлялося, що ідентифіковано тіла 10 людей, які загинули внаслідок авіаудару російських військ по гіпермаркету Епіцентр.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button