Україна

З Нової Каховки масово виїжджають жителі – мер

З Нової Каховки масово виїжджають жителі - мер

Фото: khersonline.net

Окуповану Нову Каховку масово залишають місцеві жителі

Окуповане місто зіштовхнулося з гострою нестачею професійних кадрів, зокрема медпрацівників та комунальників.

У Новій Каховці, як і по всій Херсонській області, триває масовий виїзд мешканців на безпечні території, що спричинило суттєвий дефіцит професійних кадрів. Про це 28 квітня повідомив міський голова Володимир Коваленко.

Зазначається, що першими забили на сполох керівники Центральної міської лікарні Наталія Гончарова та Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Ходорковська.

“Виїзд лікарів та фахівців середнього медичного персоналу з міста викликає велике навантаження на медичних працівників, які залишилися. Сімейні лікарі приймають усіх, незалежно від укладених декларацій. А ось спеціалізованих лікарів-фахівців замінити нікому”, – наголосили в Новокаховській міській територіальній громаді.

Наразі ухвалено рішення підміняти або переводити на півтори ставки тих фахівців, які залишилися у місті, адже лікувальний процес перервати неможливо.

“Не менш тривожна тенденція відпливу керівників та фахівців інших комунальних підприємств. Зараз виїхали з міста два керівники-комунальники, яких замінили їхніми заступниками. Є надія, що це не позначиться на якості послуг для населення”, – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, Нова Каховка перебуває під контролем російських військ із 27 лютого.

У Херсоні та Новій Каховці протестують проти Росії


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button