Україна

Викрито виробництво фальсифікованих продуктів на території Межигір’я


Викрито виробництво фальсифікованих продуктів на території Межигір я

Бюро економічної безпеки зазначає, що зловмисники виготовляли бакалійні товари в одному з приміщень національного парку.

Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрило масштабне виробництво фальсифікованої харчової продукції у парку Межигір’я на території якого розташовано колишній маєток екс-президента України Віктора Януковича. Про це йдеться у повідомленні БЕБ.

“Детективи БЕБ викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок”, – ідеться в повідомленні.

Зловмисники організували масове виробництво та фасування фальсифікованих солодощів, кави, бакалійних товарів (спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування), вафель, жувальної гумки та іншої продукції.

Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території Межигір’я та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, продукцію без документального підтвердження.

Вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів становить орієнтовно 200 тонн.

Підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало електроенергію Національного парку.

Нині триває досудове розслідування за статтею Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару (ч. 3 ст. 229 КК України).

Як ми вже писали, на Київщині та Чернігівщині вилучено 38 тис. л фальсифікованого алкоголю. Контрафактну продукцію розливали під виглядом різних брендів, використовуючи сфальшовані марки акцизного податку.

На Київщині зупинено незаконний продаж спиртного

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button