Україна

Верховна Рада звільнила міністра Сольського


Верховна Рада звільнила міністра Сольського

Микола Сольський несподівано прийшов до парламенту і перед своєю відставкою виступив зі звітом про виконану на посаді міністра роботу.

Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики та продовольства Миколу Сольського. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram в четвер, 9 травня.

За його словами, сам Сольський несподівано прийшов до парламенту і перед своєю відставкою виступив зі звітом про виконану на посаді міністра роботу.

Після його виступу на голосування поставили законопроєкт про відставку міністра. Документ підтримали 273 депутати за необхідного мінімуму 226 голосів.

У свою чергу нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що комітет з аграрної політики не підтримав відставки Сольського, а запропонував визначитися з цим питанням у залі. Що і було зроблено.

Нагадаємо, 23 квітня стало відомо, що Миколу Сольського підозрюють у заволодінні державною землею на сотні мільйонів гривень. Він написав заяву про відставку.

Вже 26 квітня суд відправив Сольського під варту, але з можливістю внесення застави в розмірі 75,7 млн гривень. У той же день гроші були внесені і Сольського звільнили з-під варти.

Заступника міністра агрополітики взяли під варту

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button