Україна

В Україну приїхав прем’єр-міністр Ірландії


В Україну приїхав прем єр-міністр Ірландії

Лео Варадкар відвідав, зокрема місто Бучу разом з Генеральним прокурором України Андрієм Костіним, який показав йому місця злочинів росіян.

Прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар приїхав з візитом в Україну та відвідав разом з генеральним прокурором України Андрієм Костіним місця російських злочинів у Бучі Київської області. Про це повідомив Офіс генерального прокурора на своєму Telegram-каналі в середу, 19 липня.

Генпрокурор розповів очільнику ірландського уряду, що загалом у Бучанському районі вбито понад 1400 цивільних громадян, а кількість людей, що зазнали тортур іще більша. 

Він також додав, що системність цих злочинів свідчить про те, що агресор переслідував українців за національну ідентичність і проукраїнську позицію. Аналогічні випадки фіксуються і в інших звільнених містах.

“Україна має дві основні цілі: зупинити російську агресію та покласти край безкарності РФ за міжнародні злочини. Кремлівський режим є загрозою для всього світу. Тому весь світ має діяти спільно та скоординовано, щоб притягнути керманичів режиму та їхніх поплічників до відповідальності за все скоєне ними зло”, – зазначив Костін.

Костін та Варадкар також відвідали храм Андрія Первозванного в Бучі, на подвір’ї якого російські окупанти закопували вбитих ними жителів міста в березні 2022 року. Всередині будівлі генпрокурор також показав інсталяцію з фотографіями жертв окупантів.

Як ми вже писали раніше, президент Південної Кореї Юн Сок Йоль та його дружина відвідали місто Буча під Києвом, де їм показали місця воєнних злочинів російських агресорів.

Делегація африканських лідерів відвідала Бучу

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button