Україна

В Україні прогнозують перший сніг та заморозки


В Україні прогнозують перший сніг та заморозки

В ніч на понеділок в Україні очікуються ймовірні заморозки. А в Карпатах передбачається мокрий сніг.

В Україні, у вихідні, з 7 по 8 жовтня, очікується погіршення погоди. Місцями можливі заморозки, а в Карпатах – перший сніг. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Зазначається, що 7 жовтня північну частину України, а також Волинь, Рівненську й Харківські області торкнеться атмосферний тиск. Внаслідок цього збільшиться хмарність, місцями пройдуть невеликі дощі.

На решті території України очікується суха повітряна маса. Втім, вітер очікується сильним та рвучким. Температура становитиме +14+18 градусів, а на півдні – і +18+23 градуси.

А 8 жовтня холодний фронт проходитиме через Україну із північного заходу на південний схід й протягом доби зачепить всі регіони.

За словами Діденко, у неділю йтиме дощ, часом навіть сильний дощ. Південно-західний вітер переходитиме на північно-західний, зі штормовими поривами.

Температура на сході знизиться і становитиме вдень +9 – +14 градусів, а на півдні затримається тепліша погода на кілька градусів.

В ніч на понеділок ймовірні заморозки. А в Карпатах передбачається мокрий сніг.

 Холодний фронт 8 жовтня проходитиме через всю Україну

У Києві в суботу, 7 жовтня, очікується хмарна погода з локальним невеликим дощем та сильним південно-західним вітром. Температура становитиме близько +17 градусів. В неділю, 8-го жовтня, вночі й вранці передбачається сильний дощ. Вдень опади припиняться, але буде сильний вітер. Похолоднішає до +12+13 градусів.

За даними Укргідрометцентру, вночі 9 та 10 жовтня у Київській області на поверхні ґрунту заморозки 0 – +5 градусів. Водночас у самій столиці зниження температури не очікується.

Зокрема заморозки можливі вночі 9 жовтня в Україні, крім південної частини, а 10 жовтня – в більшості областей.

 Фото: Укргідрометцентр

Нагадаємо, 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button