Україна

В Україні побудують новий аеропорт

У 2019 році має початися будівництво нового аеропорту біля адміністративного кордону Дніпропетровської і Запорізької областей - біля селища Солоне.

Кабінет міністрів перерозподілив фінансування за програмою “Проектування і будівництво аеропорту “Придніпров’я”, виділивши 200 мільйонів гривень на розробку проектної документації Державному агентству інфраструктурних проектів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як наголошується в пояснювальній записці до відповідної постанови Кабміну, “Укрінфрапроект” володіє достатніми компетенціями щодо реалізації проектів будівництва/реконструкції аеропортів за рахунок державних коштів в рамках підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

У 2019 році має початися будівництво нового аеропорту біля адміністративного кордону Дніпропетровської і Запорізької областей – біля селища Солоне.

Перший транш становитиме 200 млн грн, а реалізувати проект мають намір протягом 2 років.

Загальна сума, необхідна для реалізації проекту – 1 мільярд гривень.

Селище Солоне знаходиться в 30 км по прямій від центру Дніпра, і в 40 км – від центру Запоріжжя. У 5 км від Солоного проходить автодорога H-08, яка була капітально відремонтована на ділянці Дніпро-Запоріжжя.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. В каждом обласном центре есть аэродромы,в районе Днепра -Запорожье их три!!!!!Все способны принимать среднемагистральные самолеты! СПАСИБО СССР!

Back to top button
Close