Україна

В Україні планують оновити Цивільний кодекс

Документ підготовлений провідними вченими-цивілістами та вже незабаром стане предметом обговорення Робочої групи Верховної Ради з підготовки законопроекту з оновлення цивільного законодавства України

Цивільний кодекс України планують оновити, невдовзі у парламенті розпочнеться робота з підготовки відповідного законопроекту.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, запросивши фахівців обговорити концепцію оновлення Цивільного кодексу, повідомляє 1NEWS.

“Прийнятий ще в далекому 2003 році Цивільний кодекс України не відповідає сучасним тенденціям. Тому ми розпочали роботу із рекодифікації цивільного законодавства”, — зазначив перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук.

Відтак, він запрошує фахівців до обговорення проекту концепції оновлення Цивільного кодексу України.

“Документ підготовлений провідними вченими-цивілістами та вже незабаром стане предметом обговорення Робочої групи Верховної Ради з підготовки законопроекту з оновлення цивільного законодавства України”, — йдеться у повідомленні.

Сама ж концепція оновленого Цивільного кодексу займає 128 сторінок, наразі до її обговорення можуть долучитися всі охочі.

Джерело: УНН

Back to top button