Україна

В Україні можуть збільшити виплати при народженні дитини

Глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запропонував збільшити виплати при народженні дитини в кілька разів. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Gazeta.ua.

“У 2013 році на жаль, ми за багатьма параметрами від цього року відстаємо – війна зробила свою справу, за першу дитину виплачувалося 30 тисяч гривень, за другу – 60 тисяч, за третю – 120 тисяч. Це було при курсі гривні – 8 за долар. А потім суму вирівняли до понад 40 тисяч. Я запропонував виплати: за першу дитину – 100 тисяч, другу – 200 тисяч, третю – 300 тисяч. Хочу зауважити, що озвучені пропозиції до проєкту бюджету повністю збалансовані з урахуванням згаданого резерву”, – наголосив Гетманцев.

Зазначив, коштуватиме це бюджету 6 мільярдів гривень.

“Пропоную ці гроші взяти з доходів від грального бізнесу. Чомусь Мінфін “забув” у бюджеті їх виписати. Ми з такою кров’ю ухвалювали закон про легалізацію грального бізнесу, нас нещадно критикували, а в бюджеті від нього доходів немає. Де вони? Ми ставили це пряме запитання на нараді в комітеті”, – додав нардеп.

Наголосив, що на заперечення до проєкту держбюджету в Міністерстві фінансів не відреагували.

З 2021 року тариф на надання медичної допомоги під час пологів планують збільшити. Сума буде коливатися від 36 тис. до 194,5 тис. грн.

Back to top button