Україна

В Раду внесли законопроєкт про демобілізацію


В Раду внесли законопроєкт про демобілізацію

Глава держава визначив цей законопроєкт як невідкладний. Його вже передали на розгляд у профільний парламентський комітет.

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану. Про це свідчать дані на сайті парламенту у четвер, 22 лютого.

Зокрема, зареєстровано проєкт закону “Про внесення змін до глави ХІІ “Прикінцеві положення” закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо строків строкової військової служби” №11035.

Проєктом закону пропонується унормувати під час дії в Україні воєнного стану можливість звільнення у запас військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової військової служби.

Глава держава визначив цей законопроєкт як невідкладний. Його вже передали на розгляд у профільний парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт щодо посилення мобілізації в Україні. Таке рішення підтримали 243 народних депутатів.

У свою чергу президент Зеленський заявляв, що мобілізація в Україні – це передусім питання справедливості. Несправедливо обходити тих захисників, хто на фронті з початку повномасштабної війни і кому потрібен відпочинок.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button