Україна

В. о. міністра енергетики спростував інформацію про свою відставку

Виконуючий обов`язки міністра енергетики Юрій Вітренко спростував інформацію про те, що нібито написав заяву про відставку. Про це він написав на сторінці міністерства у Facebook, повідомляє 1News.

У повідомленні зазначається, що сьогодні Юрій Вітренко повернувся до виконання обов‘язків Міністра енергетики після відрядження в Катар.

«В.о. Міністра енергетики Юрій Вітренко перебував з візитом у Досі, столиці Катару, куди він вирушив ще 29 березня 2021 року для перемовин з Генеральним директором компанії Qatar Petroleum, Державним міністром з енергетики Саад бін Шеріда Аль-Каабі, які були одним із елементів підготовки офіційного візиту Президента України в Катар та мали на меті формування домовленостей в енергетичній сфері», – говориться у повідомленні.

Зазначається, що досягнуті домовленості між державами було зафіксовано цього тижня. У понеділок, 5 квітня, у присутності Президента України Володимира Зеленського та Еміра Катару Таміма бін Хамада Аль Тані було підписано низку двосторонніх документів про співпрацю України та Держави Катар, зокрема – Меморандум про взаєморозуміння у галузі енергетики між Міністерством енергетики України та Qatar Petroleum.

Юрій Вітренко з іншими членами української делегації залишився 6 квітня у Досі для проведення робочих зустрічей за підсумками візиту голови держави, після чого вчора повернувся у Київ.

«Чутки про нарікання з боку Уряду, Офісу Президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням носять маніпулятивний характер. У нас вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади, і на посаді виконувача обов’язків Міністра енергетики я докладаю зусилля саме для цього. Наразі я продовжую виконувати обов‘язки Міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту Президента України, який заплановано на найближчі дні», – прокоментував численні запити медіа Юрій Вітренко.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомили, що в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про звільнення. За словами джерел, він вивіз особисті речі з міністерства ще 2 тижні тому.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button