Україна

В ГУР відреагували на звинувачення РФ Буданова у “тероризмі”


В ГУР відреагували на звинувачення РФ Буданова у тероризмі

Заочні обвинувачення Росією у скоєнні “терористичних актів” висунуто голові Головного управління розвідки Міноборони України Кирилу Буданову та іншим командувачам.

Кожен українець, який чинить спротив загарбникам, може потрапити у певні списки російських загарбників, а звинувачення росіянами керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова у “тероризмі” це – визнання високої професійності. Про це у вівторок, 3 жовтня в ефірі телемарафону заявив Андрій Юсов, представник ГУР.

“Це визнання високої професійності”, – зазначив він.

Юсов зауважив, що саме Росія вчиняє терористичні дії стосовно українців. А вони у відповідь – чинять спротив, що є нормальною реакцією.

“Вороги будуть покарані, а Україна буде звільнена”, – додав Юсов.

В ГУР пообіцяли й надалі ефективні дії проти окупантів.

Країна-агресор Росія звинуватила начальника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирила Буданова та кількох інших українських воєначальників у начебто причетності до “атак безпілотників” по російській території. 

Раніше Кирило Буданов назвав головну ціль для дронів у Росії. Мова йде про заводи, які зайняті у сфері виробництва ракет для військ країни-агресора.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button