Україна

Урядова корпорація США профінансує п’ять проєктів в Україні на $380 млн


Урядова корпорація США профінансує п’ять проєктів в Україні на $380 млн

Проєкти спрямовані на підтримку продовольчої безпеки, малого бізнесу, систем охорони здоров’я та міжнародної торгівлі.

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) схвалила п’ять нових проєктів в Україні на понад 380 мільйонів доларів. Про це повідомляє Мінекономіки.

Зазначається, що проєкти спрямовані на підтримку продовольчої безпеки, малого бізнесу, систем охорони здоров’я та міжнародної торгівлі.

“На сьогодні мандат DFC дозволяє підтримувати не тільки американських інвесторів, але й європейських та українських, за що ми вдячні нашим партнерам”, – заявила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Зокрема, DFC виділила 250 млн доларів для підтримки зусиль українських птахівників і виробників зерна щодо пом’якшення наслідків війни Росії проти України. А також оголосила про укладення двох окремих угод на загальну суму 60 млн доларів з українськими банками щодо мобілізації капіталу для сталої підтримки малого та середнього бізнесу шляхом полегшення їхнього доступу до фінансування в Україні.

Агентство США з міжнародного розвитку USAID підтримуватиме кожну з цих транзакцій технічною допомогою. Мікропідприємства, а також малий і середній бізнес матимуть можливість отримати фінансування в банках з пом’якшеними вимогами, оскільки гарантії DFC використовуватимуться для доповнення застави позичальників.

Ще один проєкт стосується гарантій у розмірі 50 млн дол, які надаються для Глобальної програми фінансування торгівлі Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка розширила доступ українських банків до фінансування міжнародної торгівлі. Цей проєкт підтримує критичні потоки як імпорту, так і експорту для українських компаній.

Крім того, DFC надає 25 млн дол страхування від політичних ризиків для Superhumans Center.

Корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) є урядовою установою фінансування розвитку США, співпрацює з приватним сектором для фінансування вирішення найбільш критичних проблем.

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button