Україна

Українці назвали основне джерело своїх доходів – соцопитування

Свій поточний рівень доходу більшість оцінили як низький (36%) або нижче середнього (36%)

Для 55% опитаних українців основне джерело доходу – зарплата, для 30% – пенсія, свій поточний рівень доходу більшість оцінили як низький (36%) або нижче середнього (36%).

Про це свідчать результати оптиування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”., – інформує 1News.

Ще 13% опитаних отримують дохід від бізнесу, 6% – соціальні виплати.

 

Водночас свій поточний рівень доходу більшість оцінили як низький (36%) або нижче середнього (36%).

Як середній – 31%. При цьому, лише 8% оцінили свій дохід вище середнього чи як високий.

“Чверть зазначили, що їх задовільнив би щомісячний дохід до 10 тисяч гривень. Водночас стільки ж (22%) відповіли, що потребують дохід більше 30 тисяч на місяць. Решта озвучили проміжні суми: 14% – назвали 11-15 тисяч, 18% – 16-20 тисяч, 8% – 21-25 тисяч, 11% – 26-30 тисяч. Чим нижчий дохід, тим меншу суму називають бажаною”, – заявляють соціологи.

Вони додають, що помітно менший бажаний дохід називали жінки. Зокрема найнижчі запити у старших жінок – з них більшість влаштувала б сума до 10 тисяч. Найвищі запити до заробітку у чоловіків середнього й молодшого віку, а також мешканців столиці.

Опитування провели 4-9 листопада 2021 року.  Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера).

Back to top button